Złącza zaciskowe przejścia szczelne kształtki
O nas
Już 30 lat doświadczenia i fachowej obsługi klienta

PHU HYDROBUD B.Stefański, B.Janas sp.j. powstało w 1993 r. w Poznaniu. Od początku istnienia firmy podstawowym asortymentem obrotu stały się złącza zaciskowe do rur PE do wody. W miarę rozwoju firmy nawiązano liczne kontakty handlowe z kolejnymi dostawcami z Unii Europejskiej (Hiszpania, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, Węgry) w wyniku czego ofertę rozszerzono m.in. o: odwodnienia liniowe z PP i PVC FIRST, kinety kanalizacyjne i przejścia szczelne BT Nyloplast, opaski, zbiorniki zaworowe, kształtki elektrooporowe i doczołowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół służy fachową pomocą w zakresie szerokiej gamy asortymentowej, a nadrzędną wartością firmy jest oferowanie najwyższej jakości produktów oraz satysfakcja naszych klientów. Naszymi odbiorcami są m.in. duże hurtownie, składy budowlane, ogólnopolskie grupy zakupowe, deweloprzy, instalatorzy, jednostki samorządowe czy mniejsze sklepy instalacyjne.

       
rzetelna firma
Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 - Hydrobud
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Akceptuję